• Atıfbey Mah. 62 Sokak No:16/5 Gaziemir – İzmir / TR
  • +90 850 304 00 35

Neden CANIAS ERP tercih etmelisiniz?

canias-erp_ulkeler-hr-kucuk2-Lm

icon CANIASERP  26 ülkede 13 farklı dilde

caniasERP, bugün Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 26 ülkede 13 farklı dilde kullanılan bir kurumsal yazılım çözümüdür. IAS; başta otomotiv, metal, ambalaj, makine ve endüstriyel otomasyon, gıda, halı, tekstil, madencilik, yapı malzemeleri, elektrik elektronik ve savunma sanayi olmak üzere, farklı sektörlerden 700’ün üzerinde müşterisine hizmet vermektedir.

Modüler ve esnek bir yapı ile sunulan ve tamamen firmaya göre ölçeklenebilen caniasERP ile firmalar, iş süreçlerini birebir yazılıma aktarma şansına sahiptirler.

icon Platform Bağımsız & %100 Web Tabanlı

caniasERP, bilinen tüm işletim sistemleriyle ve veritabanı ürünleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm modül ve uygulamalara internet üzerinden erişim mümkündür.

canias-erp_goruntu-1-DEc
canias-erp_kobierp-logo-KY

icon KOBİ'lere Özel Çözümler

Eksiksiz, ölçeklenebilir, platform ve sektör bağımsız, özgün teknolojiye sahip caniasERP’nin yanı sıra, belirli bir ölçekte bulunan KOBİ’ler için hazırlanmış, hızlı ve kolay uyarlanabilir yapısı sayesinde uygun maliyetli bir çözüm olan CANIAS KOBİ ERP'yi de sunmaktadır.

icon SaaS

İşletmelerin ilk yatırım maliyetlerini düşürmelerine olanak sağlayan SaaS (Software as a Service) modeli, 2002 yılından bu yana kullanılmaktadır.

canias-erp_goruntu-2-5e5